TAVAS ĢIMENES ĒDIENKARTE 8 NEDĒĻĀM

PROJEKTĀ SAŅEM-

🍓 KONKRĒTS UZTURA PLĀNS

Katru dienu plāns ar konkrētiem daudzumiem 3 pamata maltītēm un divām veselīgām uzkodām, lai saglabātu enerģijas līmeni visas dienas garumā.

🍓 IEPIRKUMA SARAKSTS

Katras nedēļas sākumā pie pirmdienas redzi detalizētu iepirkumu sarakstu, kas palīdzēs Tev sagatavoties gardām maltītēm visas nedēļas garumā.

🍓 RECEPTES

Iekļautas vienkāršas un ātras receptes, kas piemērotas gan pieaugušajiem, gan bērniem, padarot ēdiena gatavošanu par patīkamu pieredzi visai ģimenei.

🍓 DIGITĀLS UZTURA KALENDĀRS

Izmanto digitālo uztura kalendāru, mājaslapās linkā varēsi redzēt visas plānotās maltītes uz priekšu un arī pārskatīt iepriekšējo dienu/nedēļu plānus.

🍓 PIEKĻUVE FAILIEM

Ēdienkarti saņēmsi unikālajā mājaslapas linkā, kurš tavā pieteikšanās dienā tiks nosūtīts uz norādīto e-pastu. Tā pēc projekta beigām būs pieejama vēl 4 nedēļas.

Projekta beigās savā linkā redzēsi piekļuvi failam, tur varēsi lejupielādēt visu projekta plānu.
──────────────────────

✅ Projekta ēdienkarte piemērota veseliem cilvēkiem, visēdājiem.

✅ Šī ēdienkarte ir izstrādāta kā vispārīgs piemērs, iekļaujot visas nepieciešamās uzturvielas. Tā nav individuāli pielāgota, bet kā plāns pēc kura vadīties un iegūt iedvesmu maltītēm un to daudzveidībai, katrs var pielāgot porciju lielumu atbilstoši saviem mērķiem un vajadzībām.

✅ Šī ēdienkarte var kalpot kā piemērs, kā organizēt savas maltītes un kā ideju avots ģimenes maltīšu plānošanā, lai padarītu uztura plānošanu vienkāršāku un efektīvāku.

Ja Tev ir kādi jautājumi vai nepieciešama papildus informācija raksti uz info@sfitness.lv


*
 
Rekvizīti
SIA "S FITNESS" (40103889797)
Pīlādžu iela 28, Sigulda, Latvia, LV-2150
LV36HABA0551039930098
HABALV22
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk    close